Keresés:     2022 augusztus 11. csütörtök

Serious challenge ahead in Pécs

We are facing our next challenge in the domestic league at the home of newly named NKA Universitas PEAC from 6 pm on Saturday.

Ferenc Csirke put together a massive team in Baranya, which has only suffered one loss in the domestic league so far. The road loss against Szekszárd also falls into the category of calculated losses (89-74). They managed to tek the win in all the other six games they had played, so they are currently in the third position on the table. They also have a positive record in EuroCup Women. They were able to celebrate four times, while their rivals only got to do so twice. They are still unbeaten on their home court, which we are hoping to change on Saturday evening, where we will have Briann January on board as well, after having arrived at Sopron and undergone medical check-ups.

We are already warmed up after the national team break, and we really needed the league game in Szigetszentmiklós against BKG PRIMA, where it took us an entire quarter to find our rhythm. Alíz Varga also assured us about being able to build on the second half against BKG in the game versus PEAC.

Újabb thrillert nyert a Sky
Vandersloot Courtney ismét győzelemhez segítette csapatát a dobogósok rangadóján
08/08 10:16
    Ez történt a héten a WNBA-ben
Nézzük, hogyan szerepeltek a következő szezonban csapatunkat erősítő játékosok a WNBA e heti mérkőzésein!
08/06 09:43
    Nagyot küzdött a sikerért a Storm
Bár Ezi Magbegor együttese az első félidőben szinte végig hátrányban játszott, a térfélcsere után fordítani tudott, és centerünk sokoldalú játékának is köszönhetően győzelmet aratott
07/31 09:19
    Vandersloot Courtney remeklésével nyert a Sky
Jövő évi irányítónk a játék minden elemében kimagasló teljesítményt nyújtott, és győzelemre vezette csapatát
07/30 11:04
    Rangadót vesztett a Storm, kikapott a Sparks is
Vereségével a Seattle lépéshátrányba került a dobogóért folytatott harcban, míg a Los Angeles továbbra is tartja a rájátszást érő helyét a bajnokságban
07/29 12:43
    Ezüstérmes a kupában a Sky
Ma hajnalban rendezték a WNBA kupasorozata, a Commissioner’s Cup döntőjét, amelyen Vandersloot Courtney együttese a Las Vegas-szal szemben maradt alul
07/27 12:11
    Küzdelmes meccsen győzött a Storm
Ezi Magbegor együttese a mérkőzés nagy részében vezetett, de a sikere az utolsó percekig veszélyben volt
07/25 08:07
    Nagy vereségbe szaladt bele a Sparks
Brittney Sykes együttese az első félidőben jól tartotta magát, a térfélcsere után azonban érvényesítette a papírformát az Aces
07/24 12:15
    A végét rontotta el a Storm
Az első három játékrészben kiegyenlített csata zajlott a pályán, az utolsó negyedben azonban lefagyott Ezi Magbegor együttese, így ismét vereséget szenvedett
07/23 09:33
    Végleges a felkészülési menetrendünk
Mint az már ismert, augusztus 15-én kezdjük meg a felkészülést az előttünk álló szezonra
07/22 12:44
    Vandersloot Courtney nélkül nyert rangadót a Sky
Jövő évi irányítónk az agyrázkódás protokoll miatt továbbra sem léphet pályára, csapata azonban így is legyőzte az Ezi Magbegorral felálló Stormot
07/22 09:32
    Szoros meccset nyert a Sparks
Brittney Sykes együttese harminc percig kemény csatát vívott a ligautolsóval, az utolsó negyedben azonban eldöntötte a mérkőzést
07/20 10:23
    Simán nyert a Storm a sereghajtó ellen
Ezi Magbegor sokoldalú teljesítménnyel járult hozzá csapata újabb sikeréhez
07/18 11:35
    Euroleague Women Draw Complete
The German city of Munich hosted the draw of the groups of the 2022/2023 European women’s basketball competitions
07/15 12:52
    LA-ben is nyert a Sky
Brittney Sykes együttese tíz perc játék után még vezetett, azonban a két középső negyedet elrontotta, így hiába kapaszkodott, a végén Vandersloot Courtney csapata örülhetett
07/15 10:39
    Sorsoltak az Euroligában
Egyeztetésre kerültek a játéknapok is A németországi München városa adott otthont a 2022/2023-as európai női kosárlabda sorozatok csoportjainak a sorsolására
07/15 10:37
    Az első kalapból várjuk a pénteki sorsolást
Pénteken 11 órakor kerül sor a női Euroliga 2022/2023-as idényének sorsolására, melyet megelőzően a Nemzetközi Kosárlabda Szövetség kiadta a sorolási kalapokat
07/13 16:53
    Nyert a Storm és a Sky, kikapott a Sparks
Ezi Magbegor és Vandersloot Courtney is győzelmet ünnepelhetett a WNBA All-Star hétvége utáni első játéknapján, míg Brittney Sykes jó teljesítménye ezúttal nem volt elegendő a sikerhez
07/13 11:12
    Kiütötte a Los Angeles-t a Seattle
Ezi Magbegor együttese száz pont fölé jutva győzte le a Sparks-t idegenben, míg Vandersloot Courtney csapata, a Chicago Sky szintén vendégként győzedelmeskedett a Fever ellen
07/08 13:30
    Visszavágott a Sky-nak a Lynx
Vandersloot Courtney együttese szinte az egész mérkőzésen futott az eredmény után, és bár volt esélye a győzelemre, ezúttal alulmaradt