Keresés:     2014 április 24. csütörtök

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

04/22 12:05
    Török Zoltán: "Az idén óriásit hibáztam!"
"Szeretnék elnézést kérni mindenkitől, aki a csapatunkért szorít, aki megtisztel bennünket bizalmával, szimpátiájával, anyagi, és erkölcsi támogatásával
04/22 10:47
    Drámai mérkőzésen lépett tovább a PEAC
A régi idők hangulatát idézte a bajnoki elődöntő harmadik összecsapása, melyet óriási küzdelmekben a PEAC Pécs alakulata nyert meg egy ponttal, így ők találkoznak a PINKK együttesével a döntőben
04/20 20:35
    Mindenkire szükség lesz ma este!
Vasárnap 18
04/20 10:40
    Vasárnapra maradt a döntés
Ellentétes félidők után, óriási csatában egy labdás mérkőzésen győzött a PEAC PÉCS a bajnoki elődöntő második mérkőzésén
04/18 20:35
    Ez egy másik mérkőzés lesz
Ma este Pécsen, 18
04/18 10:35
    Az első lépést megtettük!
A bajnoki elődöntő első mérkőzésén remek játékkal, magabiztos győzelmet arattunk a PEAC felett
04/15 19:58
    Itt a lehetőség a visszavágásra!
Kedden 18 órakor a bajnoki elődöntő első mérkőzésén az MKB Arénában fogadjuk a PEAC-Pécs együttesét
04/11 21:33
    Az izgalmak most jönnek majd
Második mérkőzésünket is megnyertük a negyeddöntőben a ZTE ellen, így készülhetünk a bajnoki elődöntőre a PEAC-Pécs ellen, melynek első mérkőzése Sopronban lesz, kedden 18 órakor
    Az utolsót is behúztuk
Sikerrel vette csapatunk az elmaradt MTK elleni mérkőzését is, így második helyen végzett az alapszakaszban
04/07 20:06
    Gólzáporos siker Zalában
A Középszakasz utolsó fordulójában egy sok pontos mérkőzésen győztünk a ZTE otthonában
04/05 17:43
    Hétfőn játszunk az MTK otthonában
Csapatunk szombaton 16 órakor Zalaegerszegen lép pályára a Középszakasz utolsó fordulójában, de ahogy az ismert, az MTK ellen van még egy elmaradt idegenbeli mérkőzésünk
04/04 10:05
    Hatvanig meg sem álltunk
A fővárosi fiatalok nem tudták tartani velünk a lépést
04/02 20:18
    Beszélgetős esttel búcsúztunk márciustól
Hétfőn este Fegyverneky Zsófi, Simon Zsófi és Zsovár Orsi volt a vendégünk a Museum Cafeban, a Szurkolók kontra Kosarasok beszélgetős rendezvény sorozatunk keretében
04/01 11:20
    Nincs megállás
A sűrű versenynaptár miatt csapatunk vasárnap este is pályára lépett, és hozta a kötelező győzelmet
03/30 21:21
    Zárja velünk a hétvégét!
Ezúttal egy, a megszokottól eltérő időpontban várjuk szurkolóinkat az Arénába
03/29 08:25
    Majdnem 100
Csapatunk élvezetes játékkal állt elő a Győr elleni megyei rangadóra, megerősítve a tabellán elfoglalt második helyét