Keresés:     2016 december 03. szombat

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

Megizzasztottuk az éllovast
Sokáig nyílttá tudtuk tenni a mérkőzést az Orenburg otthonában, de az utolsó negyedben pontosabb célzó oroszok elől végül nem tudtuk elrabolni a győzelmet
12/01 15:40
    Az éllovashoz látogatunk
Csütörtökön a második orosz túráján is átesik csapatunk, mely szerda este kel útra a távoli Orenburg irányába
11/30 14:58
    Fegyverneky Zsófia volt a Sopron TV vendége
A Sopron TV hétfői adásában csapat-kapitányunk, Fegyverneky Zsófia volt a vendég
11/29 19:56
    38 pontos orenburgi siker
Örömjátékot hozott az orosz bajnokság hétfői mérkőzése az Orenburg számára
11/29 13:12
    Akadémiánkon jártak játékosaink
A válogatott selejtezők miatt kisebb szünet állt be a bajnoki és nemzetközi sorozatokban, melyet kihasználva játékosaink egy része ellátogatott Akadémiánk edzéseire
11/25 12:10
    Kijutott az EB-re női válogatottunk!
Az EB-selejtezők utolsó fordulójában válogatottunk Szlovákiában lépett pályára, ahol meggyőző teljesítménnyel, 68-49-es győzelmet aratott! A sikernek köszönhetően csoportelsőként jutottunk ki a 2017-es Európa-bajnokságra! Gratulálunk!
11/23 20:05
    Csatás aranykönnyek a Bajnokok Tornáján
A Csata DSE nyerte az Akadémiánk szervezésében 5
11/22 21:30
    Fegyverneky - Sopron: HŰSÉG!
Amikor Fegyverneky Zsófia 2011-ben elhagyta Pécset és aláírta első szerződését Sopronba, még mi magunk sem gondoltuk, hogy a soproni kosárlabda sport egy újabb ikonja költözik a városba
11/16 17:25
    Vegyes hétvégét zártak riválisaink
A hétvégi bajnoki fordulókban Euroliga vetélytársaink felemásan szerepeltek
11/14 13:00
    Lendületben maradtunk Cegléden
Az első perceket leszámítva végig a hazaiak előtt járva, megérdemelt és értékes győzelmet arattunk Cegléden
11/13 21:04
    Kemény erőpróba előtt állunk a szünet előtt
Vasárnap 19
11/12 23:20
    5. alkalommal Sopronban Európa legjobbjai
Akadémiánk szervezésében, a Magyar Kosárlabda Szövetség égisze alatt, november 17
11/11 21:56
    Micsoda hajrá!
A védekezéséről híres Bourges kosarát 31 ponttal terheltük meg az utolsó negyedben! Fantasztikus sebességváltásunk értékes győzelmet ért! UNIQA SOPRON - BOURGES BASKET 77-69 (20-16, 12-20, 14-17, 31-16) Sopron, 600 néző
11/09 20:00
    Klasszikus párbajra készülünk
Szerdán 18 órakor hazai környezetben is bemutatkozik csapatunk az Euroligában
11/08 12:31
    Értékes győzelmet aratott a Bourges
Szerdai Euroliga ellenfelünk, a Tango Bourges elsöprő negyedik negyedével fordított, és aratott fontos sikert a Tarbes felett
11/07 21:38
    Íme a megfejtés: Angel
Hétfő este 20 órakor lezárult játékunk, melyben azt kérdeztük, ki szerezte egy mérkőzésen a legtöbb pontot csapatunk színeiben az Euroligában az elmúlt 10 évben? A megoldás: Angel McCoughtry
11/07 20:28
    Játssz velünk!
November 9-én, szerdán 18 órakor lépünk pályára először hazai környezetben az idei Euroliga sorozatban
    Gálázott a Jeka az MBA Moszkva ellen
Szerdai ellenfelünk, az orosz Jekatyerinburg nem kímélte moszkvai ellenfelét, akiket 43 pontos zakóval küldtek haza