Keresés:     2015 március 04. szerda

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

Sportgálán díjazták a legjobbakat
Vasárnap ünnepélyes Sportgála keretében köszöntötték Sopron azon sportolóit, akik 2014-ben nemzetközi és országos szinten első-, második-, illetve harmadik helyezésükkel öregbítették városunk hírnevét, közte klubunk és Akadémiánk tagjait is
03/02 09:58
    Győzelemmel tettük kerekké az alapszakaszt
Lendületes, szórakoztató mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk a PINKK ellen az alapszakasz utolsó fordulójában
02/28 20:18
    Presztízs rangadóval zárjuk az alapszakaszt
Szombaton 18 órakor a bajnoki címvédő PINKK Pécsi 424 együttesét fogadjuk a bajnoki alapszakasz utolsó fordulójában az MKB Arénában
02/27 17:04
    Isten hozott Dénes Márk!
Csütörtök délelőtt csapatunk, és az idei esztendőben stábunk aktív tagja, Fegyverneky Zsófia egészséges fiú gyermeknek adott életet! Dénes Márk 3850 grammal és 55 centiméterrel jött a világra
02/26 19:11
    Kanadai bedobóval bővült keretünk
Az átigazolási határidő lejárta előtt csapatunk egy új játékos szerződtetéséről határozott
02/26 18:49
    Képernyőn a DVTK elleni győzelmünk
A Sopron TV kedden este 18
02/24 14:54
    Lehűtöttük a miskolci katlant
Változatos mérkőzésen valamennyivel mindig a hazaiak előtt jártunk, és megérdemelt 7 pontos győzelmet arattunk Miskolcon! ALUINVENT-DVTK - UNIQA EUROLEASING SOPRON 70-77 (16-18, 14-19, 20-19, 20-21) Miskolc, 1700 néző
02/22 17:54
    Szurkolók kontra kosarasok hétfőn
Az idei évben utolsó alkalommal, ám kibővített létszámban várjuk beszélgetős estünkre azon szurkolóinkat, akik szeretnének többet megtudni stábunk és csapatunk tagjairól
02/21 23:02
    Miskolci erőfelmérő, kockázat nélkül
Vasárnap este foglal helyet először csapatunk kispadján frissen kinevezett vezetőedzőnk, Sterbenz László
02/20 12:30
    Sterbenz László munkába állt
Szerda délután új vezetőedzőnk, Sterbenz László hivatalosan is bemutatkozott csapatunk tagjainak, majd megtartotta az első edzését
02/19 11:17
    Sterbenz László az új vezetőedző
„A mai napon felmentettük Igor Poleneket a vezetőedzői feladatai alól” - kaptuk a tömör hírt Török Zoltántól
02/17 18:25
    Légy részese az idei női kosárlabda Európa-bajnokságnak
Gőzerővel folynak a nyári EB előkészületei, melynek keretében megkezdődött az önkéntesek toborzása is a kontinensviadal helyszíneire, így Sopronba is
02/16 11:15
    Első helyen zártuk az alapszakaszt!
Az első félidőben még érződött csapatunkon a szerdai vereség hatása, de a szünet után mind támadásban, mind védekezésben határozottabban és nagyobb önbizalommal mozogtunk, és győzelmünkkel, két fordulóval a vége előtt, matematikailag is bebiztosítottuk első helyünket az alapszakasz során! UNIQA EUROLEASING SOPRON - CMB-CARGO UNI GYŐR 76-69 (18-19, 19-12, 18-16, 21-22) Sopron, 500 néző
02/15 20:18
    Több, mint megyei rangadó!
Vasárnap 18 órakor a bajnokságban közvetlenül mögöttünk álló CMB-CARGO UNI Győr együttesét fogadjuk az MKB Arénában
02/13 19:45
    Izraeli örömünnep az Arénában
Az első mérkőzés erőn felüli teljesítménye után rendkívül meggyőző teljesítménnyel oszlatta el elődöntős álmainkat a Maccabi, mely megérdemelten jutott be az Európa Kupa legjobb négy együttese közé
02/11 20:19
    A Hatodik Ember döntő tényező lehet!
Bemutató mérkőzés a félidőben! Szerdán 18 órakor óriási mérkőzésre van kilátás az Európa Kupa negyeddöntőjének visszavágóján
02/10 09:54
    Karnyújtásra az alapszakasz első helyétől
Csapatunk egy pasaréti győzelemmel zárta a hetet, így három fordulóval a vége előtt, egy lépésre került az alapszakasz elsőségtől
02/07 19:42
    Megfogyatkoztunk
Az alapos orvosi vizsgálatok megerősítették azt, amire a sérülés jellegéből következtetni lehetett
02/07 16:27
    Szombaton már a fővárosban pattogtatunk
Jó játékkal, kedvező eredményt ért el csapatunk csütörtök este a Maccabi vendégeként az Európa Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén
02/06 12:11
    A hajrában fordított a Maccabi
Csapatunk remek teljesítményt nyújtott az Európa Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén, de a hajrában nem bírta el a harmadik negyedben megsérült Kayla McBride kiesését