Keresés:     2015 február 01. vasárnap

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

Rangadó a hétvégére!
Szombaton 18 órakor, a legutóbbi fordulóban, a bajnoki címvédő PINKK ellen, kiütéses győzelmet aratott PEAC-Pécs gárdáját fogadjuk az MKB Arénában, melyen bemutatkozhat csapatunk színeiben Krivacevic Tina, aki csütörtökön, a déli órákban már megérkezett Sopronba
01/30 10:00
    Tina visszatért
A nemzetközi sorozatokra érvényes pénteki átigazolási határidő előtt, klubunk vezetése bejelentéssel szolgált
01/28 19:10
    Győrben lesz a Magyar Kupa döntője
Az MKOSZ mai ülésén döntés született a Női Magyar Kupa nyolcas döntőjének helyszínéről, mely Győr lesz
01/27 18:11
    Nincs ellenfele Izraelben a Maccabinak
Alba Torrens lett az Év Játékosa Az utolsó negyedig csak játszadozott a sereghajtóval következő Európa Kupa ellenfelünk, a Maccabi Bnot Ashdod, majd megrázták magukat és könnyedén gyűjtötték be a győzelmet, így továbbra is veretlenek az izraeli pontvadászatban
01/27 10:57
    Nehezen melegedtünk be
Kellett egy kis idő, míg leszakítottuk magunkról a szekszárdiakat, de a szünet után már nem volt kérdés, hogy magabiztos győzelemmel távozhatunk
    A Maccabi jön szembe a nyolc között
Csapatunk küzdelmes mérkőzésen győzte le másodszor is svéd ellenfelét, így bejutott a negyeddöntőbe az Európa Kupában, ahol az izraeli Maccabi lesz az ellenfél
01/22 20:27
    Nem fogjuk hagyni elaltatni magunkat!
Megnyugtató, 24 pontos előnnyel várja csapatunk az Európa Kupa nyolcaddöntőjének visszavágóját
01/21 15:22
    Megújult a kiállításunk
Az MKB Aréna előterében, Szittner Lajos színes munkásságának köszönhetően, egy-egy tematika köré építve, évek óta állandó kiállítást tekinthetnek meg az érdeklődők
01/20 11:29
    Az előkelő negyedik helyre futott be Aleksandra!
A FIBA EUROPE által felkért szakemberek és a szurkolók szavazatai alapján a spanyol Angela Salvadores lett a tavalyi év legjobb fiatal női kosárlabdázója
01/19 22:57
    Hétfőn este: Szurkolók kontra Kosarasok
Január 19-én, hétfőn 19
01/18 17:49
    Menetből hoztuk a kötelezőt
Utazások, sérülések, betegségek ide vagy oda, csapatunk magabiztosan hozta a Cegléd elleni bajnokit
01/17 17:29
    Reptér, Kórház, Aréna
Hétfőn ismét Szurkolók kontra Kosarasok Imponáló győzelmet aratott tartalékos felállásban csapatunk csütörtök este az Európa Kupa nyolcaddöntőjében
01/16 10:15
    Százas tempót hasítottunk a svéd jégtáblán
A vállán megsérült Zsovár Orsi után a meccs napján lebetegedett Ciglar Iva sem állt vezetőedzőnk rendelkezésére Umeában, de kiváló csapatjátékkal legyűrtük a nehézségeket, és tartalékosan is alapos verést mértünk ellenfelünkre
01/15 20:51
    Tető alatt
Újabb fontos fázisához érkezett az MKB Aréna bővítése, mely alkalomból szakmai bejárást tartott Sopron Megyei Jogú Város vezetése, élén dr
01/15 11:33
    Bevennénk a nyírfák városát
Csapatunk szerda hajnalban, Berlin és Koppenhága érintésével, a nagy léptékkel fejlődő, 80
01/14 12:54
    Hetekre elvesztettük Zsovit
Csapatunk kapitánya, Zsovár Orsolya a szombati, Zalaegerszeg elleni bajnoki utolsó perceiben egy ütközést követően a földön maradt
01/12 10:16
    Nincs ellenfelük északon
A héten kerül sor az Európa Kupa negyeddöntőinek első mérkőzéseire
01/12 10:09
    Ez bizony kemény volt!
30 percen keresztül nagy csata folyt a parketten, de az utolsó negyedre felőröltük a zalaegerszegieket, így továbbra is veretlenül vezetjük a tabellát