Keresés:     2014 december 18. csütörtök

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

A Namur legalább behúzta
Ha nem is simán, de végül hozta a kötelező győzelmet soron következő Európa Kupa ellenfelünk, a Namur, a belga bajnokság szombati játéknapján
12/16 10:46
    Szaloncukor és vastaps az Arénában
A DVTK ellen aratott értékes győzelemmel, közönségszórakoztató játékkal búcsúztunk az idei évben a hazai pályától
12/14 20:08
    Hazai zárásként egy rangadó az Arénában!
Jótékonykodással melegítettünk a Diósgyőr ellen Az utolsó hazai mérkőzése előtt áll csapatunk 2014-ben! Vasárnap 18 órakor a bajnoki címet egyértelműen megcélzó, évről évre egyre nagyobb álmokat szövögető Aluinvent-DVTK csapatát fogadjuk az MKB Arénában, melyet a minap, az egyik internetes kosárlabda portál olvasói, a legkomfortosabb csarnoknak szavaztak meg hazánkban
12/13 16:48
    Falinaptár a fa alá!
Vasárnap, a DVTK elleni rangadó során már megvásárolható csapatunk jövő évi falinaptára, melyen minden hónapban egy-egy játékosunk, illetve szakmai vezetésünk tagja mosolyog vissza
12/12 15:19
    Parádés végjáték
Végig vendégeink előtt jártunk, az utolsó 5 percben pedig már gáláztak lányaink a francia éllovas ellen
12/10 19:53
    Élet-halál harcra érkezik a francia éllovas
Szerdán az 5
12/09 13:15
    Adományozz Sopron! Jótékonysági futás-bicajozás
December 13-án, szombaton 14 órától jótékonysági futásra, bringázásra várják Sopron lakosságát, melynek támogatásához klubunk, és szurkolói csoportunk is csatlakozott
12/08 20:55
    Könnyedén nyert a Basket Landes
Szerdai Európa Kupa ellenfelünk, a Basket Landes továbbra is élen áll a francia pontvadászatban, miután a hétvégén fél gőzzel is magabiztos sikert könyveltek el a Lyon ellen
12/08 10:18
    Szétdobtuk a Győrt a hajrában
Lepattanók terén ugyan fölénk nőtt ellenfelünk, de ezt is elbírtuk és több jó teljesítményt felmutatva értékes győzelmet arattunk a Győr otthonában
12/06 19:51
    Irány Győr!
Szombaton 18 órakor a győri Egyetemi Csarnok ad otthont csapatunk és az UNI Győr megyei rangadójának
12/05 21:05
    Nem lehet mindig szép játékkal nyerni
A mai napon nagy szükség volt a szívünkre, ami a helyén volt! Küzdelmes találkozón szereztük meg negyedik győzelmünket az Európa Kupában, mellyel már bebiztosítottuk helyünket a rájátszásban! UNIQA EUROLEASING SOPRON - PINKK Pécsi 424 65-59 (25-13, 12-13, 10-22, 18-11) Sopron, 500 néző
12/03 18:50
    Hazai rangadó az Európa Kupában
Szerdán 18 órakor a magyar bajnoki cím védője, a PINKK Pécsi 424 lesz a vendégünk az Európa Kupa 4
12/02 20:43
    Pihenten érkezik a PINKK
A hétvégén csak a Basket Landes lépett pályára riválisaink közül, mivel sem itthon, sem Belgiumban nem volt bajnoki forduló
12/02 10:40
    Kayla, Bria és Iva érkezik kávézni hétfőn
Szurkolók kontra Kosarasok December 1-én, hétfőn 19
11/28 12:47
    Visszavágtak szurkolóink
Idén először vesztesen hagytuk el a parkettet, igaz nem a kosárlabda, hanem a bowling pályán
11/25 20:07
    Csak a PINKK örülhetett
Megszenvedtek a hétvégén Európa Kupa ellenfeleink
11/24 09:44
    Teljesítettük a feladatot
A nehéz nemzetközi és bajnoki találkozók után a Vasas ellen a kötelező győzelmet is bezsebeltük
11/22 17:55
    Ingyenes mérkőzés szombaton
A jövő heti szünet előtt az MKB-EUROLEASING VASAS együttese látogat hozzánk bajnoki mérkőzésen november 22-én, szombaton 18 órakor, melyre a belépés díjtalan! Csapatunk három nehéz mérkőzéssel a lábában kissé fáradtan, de jó formában várja az összecsapást
11/21 11:52
    Háromból három
Lendületes, élvezetes játékkal szereztük meg a harmadik győzelmünket az Európa Kupában
11/19 20:15
    Folytatnánk a jó sorozatunkat
Szerdán 18 órakor hazai környezetben is pályára lépünk az Európa Kupában, ahol az első két fordulóban bravúros győzelmeket arattunk a Pinkk Pécsi 424 és a Basket Landes vendégeként