Keresés:     2016 május 06. péntek

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

Emelik az élvonal létszámát
Csütörtökön ülésezett az MKOSZ Elnöksége, melyen a jövő szezont érintő kérdések is születtek
05/06 10:14
    Visszatekintés a SopronTV-ben
A Sopron TV hétfői Hajrá Sopron! sport magazinjának adásában Sterbenz László és Fegyverneky Zsófia volt Major Mihály beszélgetőpartnere
05/03 10:18
    Elballagtak
Akadémiánk több fiatal játékosának ezúttal az élet más területén kell bizonyítania
04/30 11:58
    Városi köszöntés és jutalom
Csütörtökön délután ülésezett Sopron Megyei Jogú Város Közgyűlése
04/28 17:46
    Aranyos mozaikok
Záróebéd, Sopronikon Katával, Dev elismerő szavai Éjszakába nyúlt az ünneplés hétfő este az Arénában
    Be kell húzni a harmadikat!
Hétfőn 17 órakor kezdetét veszi csapatunk és a CMB CARGO UNI GYŐR döntő sorozatának harmadik állomása
04/24 20:35
    Már csak egy lépés a 10. bajnoki arany!
Jól küzdött otthonában a Győr, de ezúttal is érvényre juttattuk nagyobb tudásunkat
04/22 19:49
    Jön a második!
Pénteken 18 órakor veszi kezdetét Győrben a bajnoki döntő második felvonása
04/22 12:56
    Így szurkoltak a gyerekek - A nyertesek
A bajnoki döntő első mérkőzésére Akadémiánkkal karöltve játékra invitáltuk az Arénába kilátogató gyerekeket
04/21 12:39
    Nagy lendülettel kezdtük a döntőt
Jó védekezéssel és gyors támadásokkal hamar eldöntöttük a bajnoki finálé első mérkőzését
04/19 19:45
    Ma este dobják a labdát!
17
04/19 10:14
    Irány a TIZEDIK!
Történelmi döntőhöz érkeztünk! Az 1993-as, első bajnoki címünk óta eltelt időszakban nem kevesebbszer, mint 16 alkalommal játszottunk döntőt
04/17 18:18
    A Győr lesz az ellenfelünk a döntőben
Szombaton rendezték a másik ágon a bajnoki elődöntő 3
04/16 19:38
    Játssz velünk és nyerj!
Játékra invitáljuk Akadémiánkkal karöltve a bajnoki döntő mérkőzésein a gyerekeket