Keresés:     2015 április 27. hétfő

Három csapat a Krasznain

A jövő heti XXVIII. Krasznai Ferenc Női Kosárlabda Torna keretében szurkolóink előtt is bemutatkozik csapatunk. Ahogy arról Wischy Péter, a Megyei Kosárlabda Szövetség Főtitkára tájékoztatta klubunkat, a szeptember 19-21. között megrendezésre kerülő tornán három csapat vesz részt. Együttesünk mellett a cseh Brno és a Zalaegerszeg szerepel a meghívottak között. Jegyek, melyek az adott napra érvényesek, 900, illetve 600 forintos (diák, nyugdíjas) áron válthatóak.

Program

2012. szeptember 19., szerda 18.00 UNIQA EUROLEASING SOPRON - Brno
2012. szeptember 20., csütörtök 11.00 Brno - ZTE NKK
2012. szeptember 21., péntek 18.00 ZTE NKK - UNIQA EUROLEASING SOPRON

- 2012-09-13

Bajnoki értékelő a Pulzuson
Török Zoltán ügyvezetőnk és Sterbenz László vezetőedzőnk volt a vendége a Pulzus TV hétfői sportos adásának, melyben klubunk kilencedik bajnoki sikerének hátteréről beszélgettek Major Mihállyal
04/21 10:56
    Kiválasztották Draganat a WNBA drafton
Csütörtök este zajlott az Észak-amerikai Női Kosárlabda Bajnokság (WNBA) draftja, melyen három nem amerikai játékos is kiválasztásra került, köztük csapatunk fiatal tehetsége, Dragana Stankovic! Centerünk játékjogát a San Antonio Stars foglalta le a 3
04/17 12:51
    Aranyos évzáró
Csütörtök délután előbb csapatunk játékosai, szakmai vezetése, és a háttérben dolgozó stáb gyűlt össze, hogy állófogadás keretében tekintsen vissza 6
04/16 18:48
    Csütörtök 17 óra, Aréna!
Csütörtökön 17 órára várunk mindenkit az Arénába, klubunk kilencedik bajnoki címének ünneplésére! Ünnepeljünk együtt!
04/15 21:59
    Itt a kilencedik!
ALUINVENT-DVTK - UNIQA EUROLEASING SOPRON 60-62 (16-14, 15-10, 14-25, 15-13) Miskolc, 2000 néző Csapatunk óriási csatában, végig izgalma mérkőzésen szerezte meg a harmadik győzelmét a bajnoki döntőben, és ezzel egyben klubunk történetének kilencedik bajnoki címét!
04/15 19:58
    Irány Miskolc!
Csapatunk ezúttal csak a mérkőzés napján indul el a bajnoki döntő negyedik mérkőzésére, melyet szerdán 18 órakor rendeznek Miskolcon
04/14 20:45
    Busz szerveződik Miskolcra
Klubunk, megfelelő számú jelentkező esetén buszt indít a bajnoki döntő szerdai, 4
04/13 13:05
    Megint beelőztünk
Újabb látványos, remek mérkőzést hozott a bajnoki döntő, melyen csapatunk 8 pontos győzelmet aratott a DVTK ellen
04/12 20:58
    Akadémiánk vezeti fel a bajnoki döntő harmadik mérkőzését
Az 1-1-re álló bajnoki döntő harmadik találkozóját vasárnap 19 órától rendezik Sopronban, csapatunk és a DVTK között
    Óriási csatában kerültünk előnybe
Igazi forró hangulatú összecsapást hozott a bajnoki döntő első mérkőzése, melyen csapatunk nagy küzdelemben előnyt szerzett a párharcban
04/06 21:37
    Három győzelem kell a tökéletes kirakóshoz
Április 6-án, hétfőn 19 órakor feldobják a labdát az MKB Arénában, mellyel elrajtol a honi bajnokság döntője
04/03 22:17
    A Miskolccal döntőzünk
Az Aluinvent-DVTK lesz csapatunk ellenfele a bajnoki döntőben, miután a miskolciak 76-72 arányban diadalmaskodtak Pécsett a Peac ellen
04/02 19:01
    Felvételről visszanézhető a győri meccsünk
Aki nem tudott kijönni pénteken az Arénába, vagy megnézné a hétfő esti győri sikerünket, mellyel kivívtuk a Sopronban, április 6-án kezdődő bajnoki döntőben való részvétel jogát, az megteheti a SOPRON TV-n, ahol szombaton a Magyar Kupa Döntő is adásba kerül
03/31 14:30
    Döntőre fel!
Péntek után, hétfő este is bebizonyosodott, hogy csapatunk jobb a Győrnél, így két meggyőző sikerrel lezártuk az elődöntőt
03/30 19:27
    Akár tovább is léphetünk
Ma este 18 órakor kerül sor a bajnoki elődöntő második mérkőzésére, a győri Egyetemi Csarnokban
03/30 11:18
    Már a meccs előtt eldőlt
A bajnoki elődöntő első mérkőzésén, a kulcsembereit pihentető Győr ellen lassan melegedtünk be, a vége azonban már 53 pont lett
03/27 20:32
    Városi elismerés
Csütörtökön rendkívüli ülés keretében Sopron Megyei Jogú Város Közgyűlése köszöntötte, és egyúttal 10 millió forintos jutalomban részesítette Magyar Kupa Győztes csapatunkat
03/26 22:30
    A Győrt fogadjuk pénteken 18 órakor!
A CMB CARGO UNI GYőr együttese a bajnoki negyeddöntő csütörtöki, mindent eldöntő mérkőzésén legyőzte a PINKK Pécsi 424 gárdáját, így ők lesznek ellenfeleink a bajnoki elődöntőben